Nowa strona
 
Listopad 2010
Forum dyskusyjne
Galeria zdjęć
Galeria reklam

Galeria reklam


Artykuły promocyjne

Artykuły promocyjne


Witryna wydawnicza

Witryna wydawnicza


Prenumerata
Wyszukiwarka
Zaloguj się
Poligrafia 2003

Z ostatniej chwili

Nowa maszyna do szycia broszur w drukarni Magic


Drukarnia Magic działa na polskim rynku usług poligraficznych od 1994, jej siedziba mieści się w Lublinie. Od początku swojego istnienia firma rozwija się w trzech obszarach produkcji druku, poczynając od przygotowania projektu, poprzez druk do usług po druku. W kwietniu bieżącego roku w drukarni pojawiło się nowe urządzenie introligatorskie, znacznie wzbogacając jej możliwości i portfolio oferowanych usług.
Nowa maszyna to Superstitcher-10, dostarczona przez firmę Print Partner, polskiego przedstawiciela firmy JMD. Podstawową zaletą urządzenia jest konstrukcja, która doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie technologia oprawy wymaga szycia drutem. Zakupiony egzemplarz wyposażony jest w głowice Deluxe Stitcher G8. Ciekawym rozwiązaniem jest system wyposażony w czujnik obecności broszury na stole szyjącym. Brak broszury powoduje zatrzymanie procesu szycia. Rozwiązanie to jest korzystne także ze względów bezpieczeństwa. Urządzenia Superstitcher-10, pomimo prostej konstrukcji, znacznie przyspieszają proces zszywania broszur w porównaniu z zszywarką wolnostojącą.
Superstitcher-10 to bardzo ekonomiczne rozwiązanie do szycia książek, czasopism, broszur oraz innych publikacji. Zestaw fabryczny dostarczany jest z dwiema głowicami. Opcjonalnie może wyposażyć zszywarkę w maksymalnie cztery głowice.
Superstitcher-10 znakomicie wpasowuje się w proces produkcyjny drukarni Magic – uzupełniając możliwości działu introligatorni zapewnia najwyższą produktywność, jakość i opłacalność produkcji, rozszerzając przy tym możliwości drukarni.
Warto wspomnieć, że urządzenia JMD Machinery Co. Ltd., cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów nie tylko w Polsce.
Przedsiębiorstwo JMD Machinery Co. Ltd. powstało w 1994 roku, aktualnie jest liderem chińskiego rynku maszyn do oprawy klejonej. Siedziba firmy mieści się w Shenzhen (w pobliżu Hong Kongu), w specjalnej strefie ekonomicznej. Jest to najbardziej rozwinięty rejon Chińskiej Republiki Ludowej. Firma JMD posiada własne, bardzo nowoczesne centra obróbcze, wysoko wykwalifikowany personel, rozbudowany dział badawczo-rozwojowy. Dzięki tym wszystkim czynnikom udało się firmie uzyskać najwyższy poziom jakości produkowanych maszyn. W 2002 roku firma otrzymała certyfikat ISO 9001 (wydany przez SGS – Anglia), oraz nagrodę Hi-Tech Company, najbardziej prestiżową nagrodę chińskiego rządu (2003 rok). Oklejarki firmy JMD mają 75% udziału w rynku chińskim. Maszyny tej firmy cieszą się też dużą popularnością zarówno w Europie, jak i w krajach Ameryki Północnej. W zakresie maszyn do oprawy klejonej firma JMD oferuje całą gamę urządzeń, od najprostszych, 1-klamrowych dla niewielkich klientów, do największych, 21-klamrowych linii pracujących z prędkością do 6000 egz./godz. Inne maszyny tej firmy to m.in. linie zbierające wyposażone nawet w 24 stacje, półautomatyczne niciarki do produktów w oprawie twardej, półautomatyczne zszywarki do oprawy zeszytowej.Nowa strona
więcej  Ostatnia: 
Ostatnie wątki:
Więcej...
Brak ankiety

Wyniki

Inne Ankiety
Wszelkie prawa zastrzeżone dla Świat Druku     powered by eZ Publish, createdy by Krokus Sp. z .o.o